od 15.7. 2024 do 19.7. 2024 ZATVORENE!
OTVORENE od 22.7. 2024
alca

Firma ALCA CZ, a.s. bola založená v roku 1999 ako výhradný dovozca a distribútor flexibilných brusív švajčiarskeho výrobcu sia Abrasives a nadväzovala tak na aktivity sia Abrasives rozvíjajúcej sa na českom trhu od roku 1992 v novej podobe. V súčasnosti pracuje v ALCA CZ, a.s. tým 29 zamestnancov. Ich spoločným hlavným cieľom je kvalifikovaný predaj flexibilných brusív a odborné poradenstvo v oblasti povrchových úprav brúsenia u najrôznejších materiálov a výrobkov.

3mlogo

3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v rade oblastí na celom svete. Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov pre kanceláriu, komerčnú grafiku, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo, automobilový priemysel, bezpečnosť a ochranu. 3M divízie navzájom spolupracujú na vývoji, výrobe a marketingovej podpore všetkých produktov. Od roku 1993 pôsobia na slovenskom trhu ako obchodné zastupiteľstvo a od 1. 10. 2012 vystupujú ako 3M Slovensko s. r. o. so sídlom v Bratislave. Ich cieľom je vytvárať dlhodobé a pevné vzťahy so zákazníkmi.

festool

TTS Tooltechnic Systems je medzinárodný koncern zastúpený v 58 krajinách a zamestnávajúci vyše 2 300 zamestnancov.
TTS Slovakia s.r.o. je slovenská firma so 100 % podielom zahraničného kapitálu. Spoločnosť vznikla v roku 1993. Firma je dcérskou spoločnosťou firmy Festo Tooltechnic Beteiligungen GmbH so sídlom vo Wendlingene (Nemecko).
TTS Tooltechnic Systems zastrešuje firmy, akými sú: Festool, Protool, Schneider Druckluft, Narex, Tanos a ďalšie.

Nezáleží na tom, na čom sa s náradím Festool pracuje alebo na aké úlohy ho používate. Jedno je isté: do cieľu sa dostanete rýchlejšie, jednoduchšie a lepšie. Prečo? Pretože sa už niekoľko desaťročí sústredíme na prácu s drevom, maliarsku oblasť a oblasť automobilov a orientujeme sa výhradne na požiadavky profesionálov. Vyvíjame náradie a systémové riešenia pre najnáročnejších!

praca s drevom

... pre prácu s drevom Rezanie, frézovanie, vŕtanie. Pri všetkých prácach, ktoré vyžadujú absolútne presné zaobchádzanie s drevom, umožňuje náradie Festool dosahovať najlepšie výsledky. Preto sa profesionáli už desaťročia spoliehajú na osvedčenú kvalitu a mnohostrannosť týchto strojov. Praktické príslušenstvo umožňuje použitie pri všetkých náročných prácach a s mobilnými vysávačmi Festool sa všetky práce stávajú čistou záležitosťou.

pre maliarov

... pre maliarov Ten, kto ocení najvyššiu kvalitu povrchu dreva, kovu, minerálnych a ďalších materiálov, má pred sebou možnosť voľby medzi všetkými premyslenými brúskami a leštičkami Festool. Spoločne so systémovým príslušenstvom, brúsivom a riešením detailov prináša každý jednotlivý stroj vyššiu hospodárnosť, kvalitu a efektivitu. Lebo keď je pripravený dokonalý podklad, nie je potrebná dodatočná práca. Tým sa šetrí čas a peniaze.

pre automobily

... pre automobily Od prípravy až po finálne leštenie: Festool je v automobilovej oblasti jednou z najinovatívnejších firiem na trhu. Naši zákazníci to vedia a oceňujú servis, ktorý im umožňuje získať kompletne všetko náradie, brusivo aj leštiace prostriedky. Náradie aj pracovné prostriedky sú koncipované tak, že umožňujú flexibilné a efektívne vybavenie. Pre užívateľov akéhokoľvek rozsahu – či už malé dielne alebo priemyselnú výrobu. A pokiaľ sa jedná o nejakú špeciálnu úlohu, aj tu nájdeme riešenie.


 
hore...
© Copyright 2005 - 2024 SirCOLOR, s.r.o., All right reserved
počet prístupov: