od 15.7. 2024 do 19.7. 2024 ZATVORENE!
OTVORENE od 22.7. 2024
logo anest iwata

PREZENTÁCIA SPOLOČNOSTI ANEST IWATA

Profesionálna a inovačná náterová technológia

ANEST IWATA je dodávateľ vysoko kvalitnej náterovej technológie určenej na aplikáciu materiálov pomocou striekania a to v oblasti automobilového a drevárskeho priemyslu, ako aj priemyselných technológií vo všeobecnosti a rovnako aj technológií určených na individuálne aplikácie. Spoločnosti ANEST IWATA Group, s viac ako 1 300 zamestnancami, patrí vo svete pozícia popredného výrobcu v oblasti technológií povrchového inžinierstva a zároveň je aj neustálym tvorcom nových inovačných riešení pri používaní pokrokových aplikačných metód.

Sídlo spoločnosti ANEST IWATA Group sa nachádza v Japonsku. Odtiaľ neustále prichádzajú nové výrobky a vylepšené technologické riešenia, ktoré sú využívané všade vo svete a zaručujú vysoký stupeň dokonalosti. Z Japonska takisto pochádza aj unikátna technológia s využitím jemného rozprašovania aplikovaného materiálu ("Pre Atomization Technology") s použitím špeciálnej "split" trysky.

Presne na hranici nového milénia spoločnosť ANEST IWATA prijala a zároveň zabezpečila jednu z najpriekopníckejších marketingových aktivít ohľadom novej aplikačnej technológie: "Pre Atomization Technology" s použitím špeciálnej "split" trysky. Vďaka vysokým výkonnostným charakteristikám túto technológiu odporúčajú svetoví výrobcovia náterových hmôt a je celosvetovo k dispozícii. Medzičasom táto technológia predstavuje už technológiu tretej generácie.

Technická a predajná sieť spoločnosti ANEST IWATA v Nemecku, Rakúsku a v krajinách bývalej strednej a východnej Európy sa neustále rozširuje a reaguje na nepretržite rastúce požiadavky trhu. Praktické ukážky a možnosť priamych technických konzultácií prostredníctvom internetu zabezpečujú úzku komunikáciu a priamy kontakt so zákazníkom.

K dispozícii pre Vás na stiahnutie prospekt spoločnosti a katalóg produktov v súboroch PDF.


 
hore...
© Copyright 2005 - 2024 SirCOLOR, s.r.o., All right reserved
počet prístupov: