od 15.7. 2024 do 19.7. 2024 ZATVORENE!
OTVORENE od 22.7. 2024

O firme

bwruka

Drevo je živý materiál vysoko cenený a využívaný v každej dobe. Vyžaduje si určitú starostlivosť proti stárnutiu, efektívnu prevenciu proti plesniam a útokom drevokazného hmyzu. Ak už je drevo napadnuté, alebo inak poškodené sú potrebné kozmetické opravy. BORMA WACHS sa zaoberá progresívnym výskumom a výrobou práve takýchto špecialnych ošetrovacích výrobkov. Kombinovaním skúseností starých drevárskych majstrov a moderných technológii vám ponúkame paletu jedinečných produktov. BORMA WACHS pôsobí v 27 štátoch sveta.
Je nápomocným partnerom všetkým špecializovaným profesionálom, reštaurátorom, ale aj šikovným domácim majstrom,ktorí sa zaoberajú s drevom. BORMA WACHS vytvorila na základe požiadaviek trhu vysokoúčinné ošetrovacie vosky na nábytok, parkety, mramor, linoleum a keramickú dlažbu. Tieto produkty využijete v každej domácnosti. Všetky naše produkty vám zabezpečia profesionálnu povrchovú úpravu.

bormafab

B O R M A  W A C H S
je mladá progresívna spoločnosť, ktorá priniesla na trh neobvyklé materialy. Zamerala sa na kvalitu a vyriešenie požiadaviek klientov. To jej zabezpečilo rýchly rast a zvyšujúci sa záujem o jej výrobky. Jedným z hlavných odberateľov je Saudská Arábia, kde sa využíva hlavne zlátenie nábytku a obrazových rámov. Do Austrálie a Afriky vyváža tmely, oleje, moridlá a ochranné vosky a tiež retuše. Európski odberatelia využívajú celú škálu produktov , ktoré ponúkame aj vám. Centrála firmy je v Taliansku.


 
hore...
© Copyright 2005 - 2024 SirCOLOR, s.r.o., All right reserved
počet prístupov: